Laserowe ujędrnianie warg sromowych

Laserowe usuwanie zmian w obrębie narządów płciowych

Dermatozy w obrębie narządów płciowych mogą być jedynie problemem natury estetycznej, ale i zdrowotnej. Ich spektrum jest bardzo szerokie i wymaga konsultacji lekarskiej. Większość z nich jest w stanie wyleczyć terapia laserem Erbowo Yagowym, którą proponujemy pacjentom w białostockiej klinice Laser Medica.

Bez względu na rozległość problemu i komplikacje, pacjenci naszej kliniki mogą liczyć na propozycję kompleksowego leczenia i przeprowadzenie przez proces usunięcia zmian w intymnej i wspierającej atmosferze. Do najczęściej wykonywanych zabiegów należą:

  • usuwanie kłykcin kończystych – terapia laserowa zakażenia wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) jest niezwykle skuteczna. Dzięki interwencji laserem Erbowo Yagowym usuwane są kalafiorowate zmiany zwane kłykcinami kończystymi. Jest to terapia nie tylko estetyczna, ale i medyczna, ponieważ występowanie kłykcin kończystych w obrębie narządów płciowych jest zakaźne i może doprowadzić do zakażenia nieprzyjemnym schorzeniem partnera seksualnego. Co ważne, zastosowanie lasera Erbowo Yagowego, który ma dużą powierzchnię działania, jest skuteczne nawet w przypadku zmian zaawansowanych.
  • terapia laserowa mięczaka zakaźnego – leczenie pojedynczych lub występujących w grupach grudek z centralnym zagłębieniem to jeden z częściej wykonywanych w naszej klinice zabiegów laserowego usuwania zmian w obrębie narządów płciowych. Ponieważ w tym przypadku, podobnie jak przy występowaniu kłykcin kończystych, powodem zachorowania jest przenoszony drogą płciową wirus, specjaliści zalecają kontrolę obojga partnerów. Na szczęście leczenie laserem nie jest długotrwałe i jest bardzo skuteczne.
  • laserowe usuwanie perlistych grudek prącia – usunięcie tych zmian jest działaniem stricte estetycznym, jednak jeśli pacjentowi przeszkadza ich występowanie, nie ma powodu, aby obniżało ono komfort życia, czy samoocenę, zwłaszcza że występuje ona w sferze intymnej. Jak rozpoznać grudki perliste? To liczne, drobne zmiany, które najczęściej są przezroczyste lub przywdziewają różowo-biały kolor. Występują najczęściej w grupach o kolistych kształtach wokół podstawy żołędzi prącia. Ich usunięcie laserem jest szybką procedurą, niewymagającą rekonwalescencji.

Umówi się na wizytę, zwiększ swój komfort życia.

Kontakt

Laser Erbowo Yagowy w służbie wstydliwych problemów

Białostocka klinika Laser Medica do usuwania zmian w obrębie narządów płciowych stosuje wyłącznie laser Erbowo Yagowy, który przynosi znacznie lepsze efekty niż w przypadku lasera frakcyjnego. Jego duża powierzchnia robocza oraz idealne dostosowanie wiązki lasera do możliwości odparowywania zmian w skórze pacjenta powodują, że leczenie jest szybkie, skuteczne i bezbolesne. Użycie lasera Er: Yag zmniejsza bowiem do minimum ryzyko wystąpienia poparzeń pozabiegowych, co czyni metodę wysoce bezpieczną dla pacjenta.

Bezkontaktowa procedura powiązana z najwyższymi standardami higienicznymi pozwala w intymnej i wspierającej atmosferze na stałe pozbyć się wstydliwych dolegliwości. Specjaliści kliniki przeprowadzają pacjentów przez każdy etap zabiegu -od wstępnej konsultacji, poprzez sam zabieg i wizytę kontrolną.

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę?

Skontaktuj się z nami już dziś!

Kontakt