Fotoodmladzanie-t3

Klinika LASERMEDICA jest kliniką medycyny estetycznej mieszczącą się w Białymstoku. Aby sprostrać oczekimaniom najbardziej wymagających pacjentów klinika korzysta laserów, które są najlepszym sprzętem dostępny w regionie północno – wschodnim Polski. Jest to idealne miejsce dla osób, które przykładają dużą uwagę do dbałości o urodę i zdrowie. Lasery, które używane są w klinice to wszechstronne i zaawansowane technologie wykożystywane na całym świecie. Dają one możliwość wykonywania bardzo szerokiego zakresu procedur leczniczych i estetycznych. Teechnologie stosowane w gabinetach LASERMEDICA dają gwarancję maksymalnej skuteczności wydajności i bezpieczeństwa. Wszystkie zabiegi wykonywane są poprzez najlepszych profesjonalistów w swojej dziedzinie.

Jedną z usług, które oferuje klinika jest fotoodmładzanie. Do tego zabiegu używany jest laser Neodymowo Yagowy. Jest to zabieg dedykowany osobom, które eksploatują skórę poddając ją pod działania różnych warunków atmosferycznych takich jak słońce. Częste i intensywne opalanie skutkuje śladami na twarzy oraz dekolcie, które są trudne do zniwelowania, a w skrajnych przypadkach nawet do zamaskowania makijażem.

Osoby, które pragną poprawić kondycję swojej skóry, widocznie ją odmłodzić, wyrównać koloryt, czy zredukować przebarwienia zalecany jest zabieg fotoodmładzania. Nowoczesny laser Neodymowo Yagowy pozwala na wygładzenie skóry oraz usunięcie przebarwień, plam starczych i rumieni. Efekt odświeżonej skóry jest natychmiastowy.

Jak działa laser?

Oby odmłodzić wybrane partie skóry krótkie i bezpieczne impulsy światła są kierowane w jej kierunku. Specjalne systemy filtrują światło, co daje gwarancję, że wykorzystywane długości fal dają optymalny rezultat. Podczas zabiegu wystarczy ułamek sekundy, aby komórka zawierająca duże ilości hemoglobiny lub melaniny uległa podgrzaniu i zniszczeniu.

Umówi się na wizytę, zwiększ swój komfort życia.

Kontakt

Dla kogo dedykowany jest zabieg fotoodmładzania?

Zabieg największą skuteczność wykazuje u pacjentów z bardzo jasną karnacją, koniecznie bez świeżej opalenizny w trakcie wykonywania terapii. Brak opalenizny zapewnia dobry kontrast pomiędzy przebarwieniami, plamami starczymi, naczyniami krwionośnymi a naturalnym kolorem skóry, co owocuje większą i szybszą skutecznością zabiegu. Parametry urządzenia pozwalają również na odpowiednie dostosowanie go do ciemniejszej karnacji. Dobór odpowiedniej ilości energii pozwala na wykonywanie zabiegu u osób posiadających różne typ skóry.

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości odnośnie wykonania zabiegu na Twojej skórze, to skontaktuj się ze specjalistami renomowanej kliniki w Białymstoku. Socjaliści  zapewniają szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologi, czy chirurgi, dlatego też na pewno znajdą najlepszy sposób na rozwiązanie Twojego problemu. Bogata oferta usług gwarantuje indywidualny dobór metody leczenia do oczekiwanych przez pacjent rezultatów. Klinika pomaga swoim pacjentom nieprzerwanie od kilku lat ciągle szkoląc swoich ekspertów i śledząc nowe rozwiązania w branży.

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę?

Skontaktuj się z nami już dziś!

Kontakt