logo
ul. Mławska 6/4 Białystok
Godziny pracy Pon - pt: 800 - 1800

Laserowe zabiegi odmładzające i lecznicze

Zabiegi odmładzające i lecznicze przy użyciu lasera Fotona Dynamis SP to technologicznie zaawansowane metody gwarantujące bezpieczeństwo i skuteczność. Aparat wyposażony w specjalny system kontrolowania impulsu i chłodzenie zapewnia precyzję oraz bezbolesny przebieg zabiegów. Zabiegi laserowe ogólne i leserowe lecznicze dla Klientów z takich miejscowości jak: Ełk, Ostrołęka i Suwałki. Zabiegi przeprowadzamy w gabinecie w Białymstoku. Zapraszamy również klientów z Ełku, Suwałk, Ostrołęki i innych miast, którzy są zainteresowani innowacyjnymi metodami laserowymi dającymi szybkie i efektowne rezultaty.

Zabiegi dopasowane do Twoich potrzeb

Poznaj szczegóły zabiegów wykonywanych laserem

Zabiegi odmładzające

Zabiegi odmładzające wykorzystujące techniki laseroterapii mają na celu zahamowanie lub odwrócenie skutków procesu starzenia się skóry.


Endolifting

Efektem zabiegu jest wygładzenie mocno zaznaczonych bruzd nosowo-wargowych, przywrócenie utraconego owalu twarzy oraz ujędrnienie i zwiększenie elastyczności skóry.


Fotoodmładzanie T3

Zabieg skutecznie poprawia napięcie i zagęszczenie skóry, ujednolica jej koloryt i przywraca jędrność. Idealny dla pacjentów w przedziale wiekowym 45-70 lat.


Frac 3D

Efektem zabiegu jest ujędrnienie i lifting skóry. Metoda Frac3D przywraca skórze elastyczność, świeży wygląd i gładką strukturę.


SMOOTH

Zabieg przeprowadzany jest w celu uzyskania silnego ujędrnienia i zagęszczenia skóry. Poprawia się również jej jędrność i elastyczność.


Peeling laserowy

Peeling laserowy skutecznie usuwa drobne powierzchowne blizny i przebarwienia różnego pochodzenia. Skóra staje się gładka i zyskuje zdrowy, świeży wygląd.


Tight Sculpting

Metoda bezinwazyjnego i skutecznego usuwania miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej. Efektem zabiegu jest wymodelowanie sylwetki, usunięcie cellulitu i wiotkości skóry.


Resurfacing

Innowacyjna metoda o działaniu silnie odmładzającym. Resurfacing skutecznie usuwa głęboko położone przebarwienia, blizny pooperacyjne i potrądzikowe, wyrównuje strukturę skóry.


Frakcjonowanie skóry

Metoda laserowa pozwalająca na usunięcie drobnych wyprysków, niewielkich przebarwień i płytkich zmarszczek. Efektem jest lifting zwiotczałych partii twarzy i silne odmłodzenie skóry.


Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej

Wykonujemy zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, których celem jest zwiększenie komfortu kobiet, które borykają się z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu rozrodczego lub pragną poprawić estetykę narządów płciowych.


Nieinwazyjne leczenie nietrzymania moczu

Celem zabiegu jest poprawa kondycji tkanek mięśni odpowiedzialnych za prawidłowe podtrzymywanie pęcherza. Zabieg jest przeprowadzany jednorazowo, a efekty zauważalne bardzo szybko.


Rewitalizacja pochwy

Efektem laserowej rewitalizacji pochwy jest szybko zauważalna poprawa estetyki warg sromowych, zwężenie wejścia do pochwy oraz uelastycznienia jej ścian.


Wybielanie części intymnych

Podczas zabiegu laser oddziałuje na melatoninę nagromadzoną w nieprawidłowej ilości w okolicach miejsc intymnych, odpowiedzialną za ciemnienie skóry. W efekcie skóra warg sromowych, krocza lub odbytu rozjaśnia się, jest gładsza i bardziej ujędrniona.


Ujędrnianie warg sromowych

Ujędrnianie warg sromowych poprawia nawilżenie i uelastycznienie narządów płciowych. Efektem jest bezinwazyjne i bezbolesne odmłodzenie miejsc intymnych.


Laserowe zabiegi dermatologiczne

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu leczenia schorzeń o podłożu dermatologicznym. Zapewniamy bardzo dobre efekty laseroterapii.


Laserowa redukcja rumienia i trądziku różowatego

Zabieg zalecany jest pacjentom, którzy borykają się z krostkami i zgrubieniami spowodowanymi zaawansowanym stopniem rumienia. Efektem jest całkowita redukcja trądziku spowodowane wyleczeniem stanu zapalnego i pozbyciem się bakterii z powierzchni skóry.


Leczenie i usuwanie przebarwień

Zabieg laserowego leczenia i usuwania przebarwień zapewnia rozjaśnienie zmian pigmentacyjnych, co prowadzi do ujednolicenia kolorytu skóry.


Usuwanie blizn

Laseroterapia jest skuteczną metodą usuwania blizn każdego typu. Właściwie dopasowana seria zabiegów pozwoli przywrócić skórze gładką strukturę i wyrównać koloryt w miejscu blizn.


Zamykanie rozszerzonych naczyń

Technika laserowego zamykania naczyń skutecznie radzi sobie z rumieniem, naczyniakami płaskimi i rubinowymi, a także rozszerzonymi naczynkami. Może być stosowana na każdej partii ciała.


Usuwanie zmian skórnych

Laserowe usuwanie zmian skórnych to bezpieczna i nieinwazyjna metoda wykorzystywana w przypadku wystąpienia brodawek, włókniaków, prusaków, znamion barwnikowych i narośli skórnych.


Laserowe leczenie grzybicy paznokci i skóry

Laserowe leczenie grzybicy paznokci i skóry to skuteczna metoda wyróżniająca się trwałymi i szybkimi efektami. Zabieg jest bezbolesny i bezinwazyjny.


Mezoterapia kwasem hialuronowym

Wykonujemy zabieg mezoterapii kwasem hialuronowym lub osoczem bogatopłytkowym w celu poprawy jędrności skóry, zniwelowania zmarszczek i przywrócenia naturalnego owalu twarzy.


Depilacja laserowa

Depilacja laserowa to bezpieczny zabieg trwałego usunięcia niechcianego owłosienia. Wykonujemy depilację każdej partii ciała. Ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie na konsultacji z laseroterapeutą. Zabieg jest bezbolesny i bezinwazyjny.

Umów się na wizytę

Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej