logo
ul. Mławska 6/4 Białystok
Godziny pracy Pon - pt: 800 - 1800

Blog

Wykorzystanie lasera w leczeniu rumienia

Rumień występujący w postaci zaczerwienień na powierzchni skóry może być spowodowany miejscowym podrażnieniem, wywołany stanem zapalnym skóry lub chorobami o innych podłożach, i występować u pacjentów w każdym wieku. Plamy i krostki pojawiające się na skórze najczęściej powodują dyskomfort, dlatego wielu pacjentów decyduje się na rozpoczęcie leczenia w gabinetach laseroterapii. Jak światło lasera oddziałuje na […]

Czytaj dalej

Laser Fotona Dynamis SP w zabiegach ablacyjnych

Zabiegi odmładzające z użyciem lasera frakcyjnego cieszą się dużą popularnością z uwagi na skuteczność działania, satysfakcjonujące rezultaty i bezpieczeństwo zauważalne przede wszystkim w skróconym do minimum okresie rekonwalescencyjnym. Istnieją jednak przeciwwskazania, których wystąpienie wymaga odłożenia zabiegu w czasie lub całkowicie uniemożliwia jego wykonane. Czy ciąża należy do takich przeciwwskazań?

Czytaj dalej

Na czym polega frakcjonowanie skóry laserem Erbowo-Yagowym?

Wśród licznych zabiegów odmładzających oferowanych przez gabinety medycyny estetycznej i laseroterapii prym wiedzie frakcjonowanie – laserowa terapia przeprowadzana przy użyciu zaawansowanych parametrów pracy lasera Fotona Dynamis Sp. Jak światło lasera oddziałuje na skórę w trakcie frakcjonowania, że zapewnia tak satysfakcjonujące efekty terapii? Na czym polega i jak przebiega zabieg frakcjonowania skóry?

Czytaj dalej

Które zmiany skórne można usunąć przy pomocy lasera?

Efektywność i krótki okres rekonwalescencji po zabiegu sprawiają, że zastosowanie laserów staje się coraz bardziej powszechne. Wybierane zarówno do leczenia zmian chorobowych, jak i poprawiania niedoskonałości skóry, znajdują zastosowanie w gabinetach medycyny estetycznej, ginekologii i dermatologii. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się tej ostatniej dziedzinie, a dokładniej – laserowemu usuwaniu zmian skórnych. Wyjaśnimy, kiedy laseroterapia prowadząca […]

Czytaj dalej

W czym tkwi sekret innowacyjności laseru Fotona?

Najbardziej zaawansowana i wszechstronna technologia laserowa na świecie. O jakim urządzeniu mowa? Laser Fotona Dynamis SP wyróżnia się innowacyjnymi trybami pracy umożliwiającymi wykonywanie szerokiego zakresu procedur leczniczych i estetycznych. W połączeniu z maksymalną skutecznością i wydajnością stanowi wszechstronne wyposażenie najlepiej ocenianych gabinetów laseroterapii w Polsce i za granicą. Jak działa Fotona Dynamis SP i jakie […]

Czytaj dalej

Endolifting Fotona 4D jako przykład nowoczesnego zabiegu przeciwstarzeniowego

Laseroterapia oferuje wiele zabiegów o działaniu przeciwstarzeniowym. Dużą popularnością wśród proponowanych terapii cieszy się endolifting Fotona 4D. Innowacyjne rozwiązanie łączące w sobie cztery różne zabiegi zapewnia szybkie i długotrwałe efekty. Z jakich procedur zabiegowych składa się endolifting 4D? Jakich rezultatów można spodziewać się po zakończeniu terapii?

Czytaj dalej

Jak uporać się z problemem rozszerzonych naczynek?

Pierwszym sygnałem świadczącym o nieprawidłowości funkcjonowania naczyń krwionośnych są nadmiernie występujące rumieńce utrzymujące się nie tylko w przypadku wysiłku czy emocjonujących sytuacji, ale także w spoczynku lub podczas lekkich aktywności. Brak rekcji w odpowiednim czasie prowadzi do teleangiektazcji, czyli widocznych pod skórą rozszerzonych naczyń krwionośnych. Z jakich metod skorzystać, by zlikwidować widoczność pajączków?

Czytaj dalej

Czy z pomocą lasera można pozbyć się blizn potrądzikowych?

Blizny potrądzikowe to defekt skóry powstały na skutek nieleczonego bądź nieprawidłowo leczonego trądziku. Często bywa przyczyną kompleksów, jednak współczesne metody medycyny estetycznej umożliwiają trwałe usunięcie blizn. Pacjenci borykający się z bliznami potrądzikowymi mają do wyboru wiele metod, a najpopularniejszą z nich jest laser. Co warto wiedzieć o laserowym usuwaniu blizn? Jak przebiega zabieg i jakich […]

Czytaj dalej

Które narośle skórne kwalifikują się do usunięcia laserowego?

Laseroterapia to nieustannie rozwijająca się dziedzina medycyny, która umożliwia szybkie i skuteczne usuwanie zmian skórnych z krótkim okresem rekonwalescencji. Selektywne działanie lasera pozwala na precyzyjne kierowanie impulsu i oddziaływanie na tkanki zmienione chorobowo. Jakie zmiany skórne można usunąć w gabinecie laseroterapii i jak przebiega proces usuwania narośli? Czy do zabiegu trzeba się odpowiednio przygotować?

Czytaj dalej

Czym się różni laser Fotona Dynamis Sp od lasera Fotona Spectro?

Laseroterapia znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach medycyny, wykorzystując specjalistyczne urządzenia, pozwalające na wykonywanie precyzyjnych i możliwie jak najmniej inwazyjnych zabiegów. Wśród najpopularniejszych i zarazem najbardziej skutecznych znajdują się Fotona Dynamis Sp oraz Fotona Spectro. Do jakich zabiegów są wykorzystywane i czym się różnią?

Czytaj dalej

Umów się na wizytę

Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej