logo
ul. Mławska 6/4 Białystok
Godziny pracy Pon - pt: 800 - 1800

Blog

Czy dzięki fotoodmłodzieniu można pozbyć się zmarszczek?

Starzenie się skóry to nieunikniony i nieodwracalny proces. Już w wieku około 25-30 lat cera zmienia się, pojawiają się pierwsze, delikatne zmarszczki, przebarwienia i popękane naczynka. Dzięki zastosowaniu odpowiednich metod można ten proces spowolnić, uzyskując efekt wygładzenia i ujednolicenia kolorytu skóry. W tym celu stosuje się zabiegi z wykorzystaniem lasera. Wśród szerokiej oferty terapii anti-age […]

Czytaj dalej

Jakich leków nie wolno przyjmować w trakcie laseroterapii?

Laseroterapia, czyli wykorzystanie energii światła lasera do leczenia różnych schorzeń stała się popularna w ostatnich latach. Pomimo jej skuteczności i stosunkowo niewielkich skutków ubocznych, istnieje kilka leków, których nie wolno przyjmować podczas tego rodzaju terapii. W poniższym artykule omówimy najważniejsze z nich oraz powody, dla których ich stosowanie jest przeciwwskazane.

Czytaj dalej

Jakie czynniki dyskwalifikują z odbycia zabiegu laserem medycznym?

Zabiegi laserowe są coraz częściej wykorzystywane w medycynie, zarówno w celach diagnostycznych, jak i terapeutycznych. W związku z tym wiele osób zastanawia się, czy może skorzystać z takiej formy leczenia. Niestety, istnieje wiele czynników, które mogą dyskwalifikować osobę z odbycia zabiegu laserem medycznym. W niniejszym artykule omówimy najważniejsze z nich.

Czytaj dalej

Jak wygląda zabieg laserowego usuwania włókniaków?

Włókniaki to łagodne guzki skóry, które mogą pojawić się praktycznie na każdej części ciała. Choć zwykle nie powodują bólu ani dyskomfortu, dla wielu osób stanowią problem estetyczny. Na szczęście medycyna estetyczna oferuje skuteczną i bezpieczną metodę usuwania włókniaków, taką jak zabieg laserowy. W poniższym artykule przyjrzymy się bliżej temu rozwiązaniu, omawiając jego przebieg, zalety oraz […]

Czytaj dalej

Czy przy zabiegach laserowych stosuje się znieczulenie?

Zabiegi laserowe, w tym te wykorzystujące lasery erbowo-yagowe i neodymowo-yagowe, są powszechnie stosowane w medycynie estetycznej i dermatologii. Te zaawansowane technologie pozwala na skuteczne leczenie różnych schorzeń skóry, usuwanie blizn, przebarwień, a także redukcję owłosienia. Jednak czy w trakcie takich zabiegów konieczne jest zastosowanie znieczulenia?

Czytaj dalej

Kiedy znamiona kwalifikują się do laserowego usunięcia?

Zastanawiasz się, czy laserowe usuwanie zmian skórnych jest dla Ciebie odpowiednią metodą? Ten zabieg może pomóc w skutecznej likwidacji nieestetycznych i niepożądanych zmian na skórze, pozwalając cieszyć się zdrowym, gładkim naskórkiem. Dowiedz się, jak przebiega zabieg, jakie są jego wskazania oraz jakie efekty można osiągnąć dzięki tej metodzie.

Czytaj dalej

Metody zamykania rozszerzonych naczynek krwionośnych

Rozszerzone naczynia krwionośne, zwane również teleangiektazjami lub „pajączkami”, są problemem, z którym boryka się coraz więcej osób na całym świecie. Zjawisko to może prowadzić do dyskomfortu estetycznego lub schorzeń takich jak żylaki czy niewydolność żylna. W ostatnich latach medycyna estetyczna poczyniła znaczące postępy w dziedzinie zamykania rozszerzonych naczyń, aby skutecznie radzić sobie z tym problemem. […]

Czytaj dalej

Jak postępować ze skórą po zabiegu laserowym?

Zabiegi laserowe na skórze są coraz bardziej popularne, zarówno w celach kosmetycznych, jak i leczniczych. Mogą redukować blizny, zmarszczki, przebarwienia czy naczynka oraz zwalczać trądzik, czy brodawki. Aby uzyskać optymalne efekty i uniknąć powikłań, bardzo ważne jest prawidłowe postępowanie ze skórą po zabiegu. Oto poradnik, który pomoże Ci zadbać o swoją cerę i cieszyć się […]

Czytaj dalej

Jak usunąć kaszak?

Kaszaki, niewielkie guzki na skórze, choć najczęściej nieszkodliwe, mogą być powodem zmartwień i niepokoju. Dlatego dla wielu osób ważne jest ich trwałe usuwanie. W tej dziedzinie z powodzeniem korzysta się z nowoczesnej technologii, takiej jak laserowe usuwanie znamion skórnych.

Czytaj dalej

Jak wygląda kwalifikacja do zabiegów z użyciem lasera frakcyjnego?

W ostatnich latach coraz większą popularność zyskują zabiegi laserem frakcyjnym, które przynoszą spektakularne efekty w walce z różnymi problemami skórnymi. Jak przebiega kwalifikacja do tego rodzaju zabiegów i na czym polega sama terapia? W poniższym artykule postaramy się przybliżyć ten temat.

Czytaj dalej

Umów się na wizytę

Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej