logo
ul. Mławska 6/4 Białystok
Godziny pracy Pon - pt: 800 - 1800

Blog

Wskazania do wykonania laserowego zamykania naczynek

Laserowe zamykanie naczynek to zabieg pozwalający na bezinwazyjne domknięcie rozszerzonych naczyń krwionośnych i przywrócenie skórze jednolitego kolorytu. To jedna z najskuteczniejszych metod, która wsparta odpowiednią pielęgnacją i stylem życia, daje trwałe efekty nawet w przypadku cery typowo naczyniowej. Jak przebiega laserowe zamykanie naczyń i kiedy warto się na niego zdecydować?

Czytaj dalej

Czy brodawki można usunąć laserem?

Metoda laserowa wykazuje skuteczne działanie w przypadku problemów z zakresu dermatologii. Innowacyjne działanie światła o określonej częstotliwości stosuje się w leczeniu trądziku i rumienia, zamykaniu rozszerzonych naczynek, czy leczeniu grzybicy paznokci i skóry. Laser wykorzystuje się również do usuwania znamion skórnych. Czy gabinety laseroterapii oferują usuwanie brodawek?

Czytaj dalej

Czy usuwanie znamion skórnych laserem jest bolesne?

Laseroterapia jest zaawansowaną metodą stosowaną w leczeniu problemów skórnych, poprawie estetyki skóry oraz usuwaniu znamion pojawiających się na skórze. Technika korzystająca z lasera Erbowo-Yagowego prowadzącego do bezpiecznej ablacji cieszy się dużą popularnością ze względu na zadowalające efekty terapii oraz krótki okres rekonwalescencji. Czy podczas usuwania znamion skórnych laserem Er:Yag pacjent odczuwa ból?

Czytaj dalej

Usuwanie kaszaków laserem — przebieg zabiegu

Kaszak należy do zmian skórnych tworzących się w okolicach gruczołów łojowych i mieszków włosowych. Torbiele wypełnione płynną lub półpłynną treścią nie są groźne. Powodem, dla którego wiele osób decyduje się na ich usunięcie, są względy estetyczne. Wybór metody laserowej jest oczywisty z powodu zadowalającego efektu zabiegu oraz krótkiego okresu rekonwalescencji. W dzisiejszym artykule wyjaśnimy, na […]

Czytaj dalej

Jakie zmiany skórne można usuwać laserowo?

Zastosowanie laserów w medycynie staje się coraz bardziej powszechne dzięki spektakularnym efektom leczniczym osiąganym w krótkim czasie. Bezinwazyjność lub niewielka inwazyjność i krótki okres rekonwalescencji sprawiają, że laseroterapia w sposób szczególny wspiera działania gabinetów dermatologicznych, w których przeprowadzane jest między innymi leczenie trądziku i rumienia, usuwanie przebarwień czy zmian skórnych. W dzisiejszym artykule wyjaśnimy, jakie […]

Czytaj dalej

Umów się na wizytę

Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej