Zabieg odmładzający laserem Frac3D

Laser kosmetyczny Frac3D, to nowoczesny laser wykorzystywany do nieablacyjnego fotoodmładzania skóry. Leczenie laserem polega na kontrolowanym uszkodzeniu skóry na różnych głębokościach. Powstałe mikrouszkodzenia znajdują się bardzo głęboko, dzięki czemu pobudzają do wytwarzania kolagen i elastynę, które przyczyniają się do regeneracji i odbudowy skóry. W procesie starzenia się skóry włókna kolagenowe rozciągają się i skręcają. Zmniejsza się ich ilość, oraz ilość komórek tkanki łącznej, która odpowiedzialna jest za produkcję kolagenu i elastyny. Za pomocą lasera można stymulować procesy starzenia zachodzące w skórze właściwej. Laser Frac3D nie powoduje uszkodzeń w warstwie brodawkowatej, głębokiej warstwie skóry właściwej, dzięki czemu nie powoduje poparzeń i przebarwień. Jest to działanie nieablacyjne, czyli w przeciwieństwie do peelingów nie obserwujemy widocznego złuszczania się naskórka. Delikatne działanie lasera docenią zwłaszcza Ci klienci, którzy nie mają czasu na długą rekonwalescencję po zabiegu. Metoda ta pozwala normalnie funkcjonować już następnego dnia i niesie za sobą niewielkie ryzyko powikłań. Laser ma działanie bakteriobójcze i przeciwwirusowe. Pierwsze efekty widoczne są już po jednym zabiegu, natomiast najlepsze efekty można zauważyć po 3 zabiegach wykonanych w miesięcznych odstępach czasu. Zabieg można wykonać w klinice Lasermedica w Białymstoku, która dysponuje najlepszym sprzętem – laserem Fotona Dynamis SP.

Jak przebiega zabieg laserem Frac3D?

Z zabiegu mogą korzystać osoby w wieku 25-50 lat, które borykają się z takimi problemami jak: rumień twarzy, rozszerzone pory, przebarwienia, piegi, rozszerzone naczynka, drobne zmarszczki, utrata jędrności i utrata owalu twarzy, nadkażenia skóry.

Zabieg polega na oczyszczeniu skóry, do której następnie przykładana jest głowica lasera Nd-Yag. Laser wytwarza potrójne impulsy, które powodują mikrouszkodzenia na różnych głębokościach skóry. Zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny. Aby zniwelować uczucie ciepła skóra chłodzona jest urządzeniem Zimmer Cryo 6, czyli specjalnym aparatem do krioterapii, który działa przeciwbólowo.

Umówi się na wizytę, zwiększ swój komfort życia.

Kontakt

Jakich efektów spodziewać się po zabiegu?

Po zabiegu zlecane jest, aby przez 4 tygodnie zabezpieczać skórę kremem z filtrem SPF50, nie wystawiać jej na działanie promieni słonecznych oraz pielęgnować kremami i maściami zaleconymi przez dermatologa. W ciągu 2 tygodni po zabiegu należy powstrzymać się od korzystania z sauny, gorących kąpieli i basenu.

Po zabiegu można spodziewać się następujących efektów: redukcji zmarszczek, ujędrnienia i odmłodzenia skóry, liftingu zwiotczałych partii, odmłodzenia i zagęszczenie skóry, wygładzenie powierzchni twarzy, zmniejszenie widoczności porów, a dzięki właściwościom odkażającym zmniejszenie tendencji do wyprysków.

Przeciwwskazania do zabiegu laserem Frac3D

Przed zabiegiem należy zapoznać się z przeciwwskazaniami, aby uniknąć ryzyka poparzenia czy pojawienia się przebarwień. W ciągu 24 godzin przed zabiegiem należy powstrzymać się od spożywania alkoholu, a co najmniej miesiąc wcześniej zakończyć opalanie i korzystanie z solarium oraz stosowania peelingów. Na dwa tygodnie przed należy zaprzestać depilacji i wyrywania włosów pęsetą na obszarze skóry, który będzie poddawany zabiegowi. Konieczne jest też poinformowanie lekarza o spożywanych ziołach, lekach i suplementach diety.

Przeciwwskazania do zabiegu to mi.in: ciąża, karmienie piersią, zakażenie wirusem HPV, HIV, WZW, aktywne choroby i infekcje skóry, bielactwo, sucha i wrażliwa skóra, skłonność do powstawania bliznowców, zaburzenia krzepnięcia krwi, padaczka, choroba nowotworowa, choroby autoimmunologiczne, hormonalne oraz endokrynologiczne, a także posiadanie rozrusznika serca.

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę?

Skontaktuj się z nami już dziś!

Kontakt