Frakcjonowanie poprawa kondycji skóry twarzy

Frakcjonowanie laserowe to doskonały sposób na poprawę kondycji skóry twarzy. Laserowy zabieg polega na kontrolowanym złuszczaniu naskórka, które daje szybki efekt odświeżenia cery. Ponadto, poprzez działanie lasera skróceniu i skręceniu ulegają włókna kolagenowe – białka budujące skórę, których dobra kondycja wprost przekłada się na młody i świeży wygląd cery.

Efektem zabiegu jest widoczna poprawa gęstości skóry i owalu twarzy. Zabieg ten jest proponowany w szczególności osobom, które mają problem z wiotkością skóry. Jest to doskonały sposób na poprawę napięcia owalu twarzy, podniesienie opadających powiek, wygładzenie i uelastycznienie cery, która ma ziemisty kolor. Frakcjonowanie najczęściej wykonywane jest w obrębie twarzy, jednak zabieg z powodzeniem rewitalizuje także skórę szyi i ramion, przywracając jej młody i świeży wygląd.

W białostockiej klinice Laser Medica do frakcjonowania stosowany jest laser Erbowo Yagowy, który jest sprzętem o najwyższej jakości i zapewniającym największe bezpieczeństwo dla pacjenta. Dzięki temu już po dwóch dniach od laseroterapii skóra wygląda wyraźnie młodziej. 48 godzin po zabiegu może utrzymywać się na niej delikatny obrzęk, jednak jest to konieczne dla finalnego uzyskania efektu odświeżonej cery. Co ważne, frakcjonowanie nie wymaga długich serii zabiegów, które przeważnie wynoszą od 1-4 sesji. Trwa maksymalnie godzinę, a czas zabiegu uzależniony jest od wielkości partii, która jest poddawana laserowemu odmładzaniu.

Nie ma także zbyt wielu przeciwskazań do zabiegu, który nie może być wykonywany jedynie u ciężarnych i matek karmiących, chorych na żółtaczkę typu B i C, wirusa HIV i cierpiących na epilepsję. Frakcjonowania nie stosuje się także u osób cierpiących na bielactwo i łuszczycę oraz będących w trakcie terapii retinoidami.

Pozostali pacjenci, którzy przejdą wstępną konsultację muszą jedynie odstawić kremy z witaminą A, nie robić na tydzień przed zabiegiem peelingu i na 2 tygodnie przed frakcjonowaniem zaprzestać stosowania ziół światłouczulających takich jak dziurawiec. Po samym zabiegu konieczna będzie ochrona przeciwsłoneczna kremem z wysokim filtrem SPF, a także unikanie sauny. Nie trzeba jednak rezygnować z noszenia makijażu na codzień.

Umówi się na wizytę, zwiększ swój komfort życia.

Kontakt

Laser Erbowo Yagowy daje efekty szybko i na długo

Jedną z najważniejszych zalet frakcjonowania jest dwutorowe uzyskanie efektów. Pierwsze, związane ze złuszczeniem naskórka, widoczne są już na 2 tygodnie po pierwszym zabiegu. W tym momencie koloryt skóry wyrównuje się, skóra staje się wygładzona i wyraźnie jędrniejsza, a pory mniej widoczne. Na najbardziej spektakularny efekt zabiegu frakcjonowania laserowego poczekamy jednak około 6 miesięcy. Po tym czasie możemy liczyć na znaczne ujędrnienie skóry, aż do idealnego jej napięcia, przy jednoczesnym zachowaniu jej świeżego wyglądu.

Takie efekty możliwe są dzięki zastosowaniu zaawansowanego technologicznie lasera Erbowo Yagowego. Jest to najwyższej jakości sprzęt, który w bezpieczny sposób podgrzewa skórę do maksymalnej bezpiecznej temperatury. Dzięki temu ryzyko poparzeń pozabiegowych jest znikome, a efekty najlepsze z możliwych do uzyskania.

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę?

Skontaktuj się z nami już dziś!

Kontakt