Laserowe usuwanie przebarwień

Problemy związane z przebarwieniami skóry zdają się być coraz powszechniejsze. Nierzadko są one tak uciążliwe, że stanowią źródło dyskomfortu i kompleksów. Na szczęście obecnie usuwanie przebarwień jest niezwykle proste, bezbolesne i co najważniejsze bezpieczne. Zabiegi laserowe dedykowane przebarwieniom skórnym w naszym gabinecie medycyny estetycznej w Białymstoku to szybka i skuteczna metoda na pozbycie się nieprzyjemnych zmian.

Przyczyny przebarwień

Wysiłkowe nietrzymanie moczu to mimowolne uciekanie moczu na skutek wysiłku fizycznego, kaszlu, śmiechu lub kichnięcia. Przyczyną choroby jest zaburzony mechanizm zamknięcia cewki moczowej. Cewka moczowa jest nadmiernie ruchoma, a machizm zwieraczowy niewydolny, co powoduje trudności z utrzymaniem moczu w pęcherzu. Wysiłkowe nietrzymanie moczu może być również spowodowane osłabieniem dna miednicy mniejszej, które często jest konsekwencją porodu. W okresie przekwitanie, problem z trzymaniem moczu może być wynikiem niedoboru estrogenów, co skutkuje osłabieniem szczelności cewki moczowe.

Najczęstszą przyczyną przebarwień skórnych jest szkodliwe działanie promieni UV, czyli intensywne korzystanie ze słońca. Nierzadko bywają to także zmiany hormonalne – zarówno te fizjologiczne (ciąża), jak również spowodowane przez przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych. Często mają one także związek z chorobami nadnerczy, miejscowymi stanami zapalnymi skóry (np. blizny potrądzikowe) lub środkami konserwującymi zawartymi w kosmetykach. Niektóre z takich przebarwień znikają samoistnie np. po odstawieniu danego kosmetyku lub po ciąży, jednak są takie, które zostają na znacznie dłużej. Najbardziej kłopotliwe wydają się być przebarwienia występujące na twarzy oraz na dłoniach, ponieważ te partie skóry są zazwyczaj najbardziej widoczne. Jak się ich pozbyć? Dzisiejsza medycyna estetyczne oferuje skuteczne usuwanie przebarwień, które możliwe jest dzięki specjalnym zabiegom laserowym.

Umówi się na wizytę, zwiększ swój komfort życia.

Kontakt

Laserowe usuwanie przebarwień

Przebarwienia skóry występują na różnych jej głębokościach, dlatego jedyną całkowicie skuteczną metodą ich usunięcia jest skorzystanie z zabiegu laserowego. Wykorzystywanie do wykonania zabiegów najnowocześniejszego sprzętu, jakim jest Laser Erbowo Yagowy koncentruje się na skutecznym usuwaniu nadmiernie skumulowanego w skórze barwnika – melaniny. Sprzęt ten pozwala na rozbicie nagromadzonej w miejscu przebarwienia melaniny na mniejsze cząsteczki, które następnie są samoczynnie wchłaniane przez organizm. Laserowe usuwanie przebarwień jest niezwykle skutecznym zabiegiem, który pozwala na częściową, a nawet całkowitą ich eliminację. Ważne jednak, aby z dobrodziejstw medycyny estetycznej korzystać wyłącznie pod okiem doświadczonych specjalistów, co gwarantuje nasza klinika w Białymstoku.

Najlepszy czas na usuwanie przebarwień

Najlepszym okresem na usuwanie przebarwień skórnych jest wiosna, jesień i zima. Dlaczego? W tym czasie szkodliwe działanie promieniowania UV jest najmniej intensywne. Następnie wiosną i latem nie można zapomnieć o stosowaniu preparatów z wysokimi filtrami ochronnymi, aby całkowicie zapobiec ewentualnym, nowym przebarwieniom.

Laser Erbowo Yagowy, jakiego używamy w naszej klinice medycyny estetycznej w Białymstoku to wysoce zaawansowany sprzęt. Uważany jest za najbezpieczniejszy i najskuteczniejszy system laserowy na świecie. Pozwala na uzyskanie rewelacyjnych i trwałych efektów i całkowite usunięcie przebarwień, bez względu na przyczynę ich powstania.

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę?

Skontaktuj się z nami już dziś!

Kontakt