Piano: nieinwazyjny zabieg odmładzający

Wielu z nas stara się dbać o piękno i zdrowy wygląd, bez względu na wiek. Niestety z biegiem czasu skóra podlega naturalnemu procesowi starzenia, co objawia się poprzez występowanie zmarszczek i wiotczenie skóry. Aby temu zapobiec, warto zdecydować się na laserowy zabieg odmładzający np. Piano, który pozwala nam leczyć oznaki starzenia w intensywny i długotrwały sposób poprzez remodeling kolagenu. Kliniką oferującą taki zabieg jest Lasermedica z Białegostoku.

Na czym polega zabieg odmładzający Piano?

Piano to ultra długi impuls lasera Neodymowo-Yagowego, prowadzący do remodelingu kolagenu, co skutkuje zwiększeniem napięcia skóry na całej jej grubości, redukcją zmarszczek i blizn oraz zapobiega wiotczeniu skóry. Energia cieplna jest dostarczana aż do tkanki podskórnej przy pomocy impulsów, co powoduje kontrolowany uraz termiczny kolagenu, prowadzący do jego remodelingu. Głębokość oddziaływania cieplnego cały czas podlega kontroli, co sprawia, że zabieg jest wysoce skuteczny i w pełni bezpieczny. Zabieg piano idealnie nadaje się do leczenia większych i mniejszych obszarów skóry twarzy, a także innych części ciała, takich jak szyja, dekolt, ramiona, brzuch czy uda, skutecznie aktywując kolagen.

Laser Neodymowo-Yagowy – czy jest bezpieczny?

Laser Neodymowo-Yagowy działa w oparciu o najnowocześniejszą technologię. Pozwala na wykonanie nieinwazyjnych zabiegów nawet w bardzo głębokich warstwach skóry. Laser posiada najszerszy zakres zabiegów leczniczych i estetycznych wśród wszystkich dostępnych laserów na rynku. Promień lasera sięgający nawet do 10 mm wgłąb skóry jest wprowadzany bardzo precyzyjnie i nie powoduje uszkodzeń zewnętrznej warstwy skóry, dzięki czemu jest bezpieczny i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Laser Neodymowo-Yagowy jest wykorzystywany do odmładzania skóry we wszystkich jej warstwach, a także do licznych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Umówi się na wizytę, zwiększ swój komfort życia.

Kontakt

Poznaj zalety zabiegu Piano

Ogromną zaletą Piano jest osiąganie znakomitych wyników w zakresie walki ze starzeniem się skóry i zwiotczeniem, bez potrzeby przeprowadzania zabiegów inwazyjnych. Zabieg Piano z wykorzystaniem lasera Neodymowo-Yagowego stymuluje produkcję i przebudowę kolagenu pacjenta w sposób naturalny. Nieinwazyjne zabiegi sięgające w głąb skóry są obecnie najnowocześniejsze, ponieważ poza estetyką, technologia ta dba również o zdrowie skóry od wewnątrz. Zabieg Piano może być również stosowany u młodych ludzi jako metoda zapobiegawcza. Jest wskazany dla wszystkich rodzajów skóry, a wyniki są widoczne, w zależności od stopnia problemu, po około trzech sesjach. Kluczowe efekty, jakie można osiągnąć po zabiegu Piano w klinice Lasermedica w Białymstoku to: odbudowa kolagenu w skórze; znaczna poprawa jędrności skóry; głęboki lifting skóry; zapobieganie wiotczeniu; spłycenie zmarszczek i blizn; poprawa owalu twarzy; przywrócenie młodego wyglądu skóry. Ponieważ nie jest to zabieg inwazyjny, leczenie jest bezbolesne, bezpieczne i nie pozostawia blizn, nie wymaga też długiego okresu rekonwalescencji.

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę?

Skontaktuj się z nami już dziś!

Kontakt