logo
ul. Mławska 6/4 Białystok
Godziny pracy Pon - pt: 800 - 1800

Ginekologia estetyczna

Wykonujemy zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, których celem jest leczenie niewystarczającej funkcji kobiecych narządów płciowych lub korekta ich estetyki prowadzące do poprawy jakości życia intymnego i codziennego, a w wyniku tego również samopoczucia i samooceny. Zabiegi ginekologii estetyczne zalecane są osobom, które na skutek przebytych urazów lub z przyczyn genetycznych odczuwają ból i dyskomfort w obrębie narządów płciowych lub ich stan zaburza osiągnięcie satysfakcji seksualnej.

Zabiegi ginekologii estetycznej

Laserowe zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej są bezpieczne i bezinwazyjne. Niewątpliwą zaletą technologii laserowej jest krótki okres rekonwalescencji lub jego brak. Efekty często zauważalne są już po pierwszym zabiegu, jednak procesy regeneracji, w wyniku których dochodzi do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny sprawiają, że ostateczny rezultat widoczny jest po kilku tygodniach. Wśród zabiegów, które wykonujemy w naszym gabinecie znajdują się:

Ilość zabiegów dopasowuje się indywidualnie do oczekiwań pacjentki oraz stanu miejsca zabiegowego. Podczas wstępnej konsultacji laseroterapeuta wyklucza wystąpienie przeciwwskazań do wykonania zabiegu oraz informuje o przygotowaniu się i przebiegu laseroterapii.

Umów się na wizytę

Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej