Gabinet medycy estetycznej w Białystok- Lasermedica

Termolifting za pomocą zabiegu laserowego

By | Uncategorized | No Comments

Prawie każda kobieta marzy o młodym i zdrowym wyglądzie. Od wieków poszukuje się metod, które sprawią, że osiągnięcie tego będzie wreszcie możliwe. Rynek kosmetyczny zasypuje nas kremami, maseczkami i innymi tego rodzaju specyfikami do pielęgnacji twarzy i ciała. Co możemy zrobić gdy nic nam nie pomaga, a chcemy wyglądać zdecydowanie lepiej? Pozostają alternatywne metody, takie jak termolifting.

Read More

Medycyna estetyczna, dermatologia, zabiegi odmładzające a to wszystko w Lasermedica w Białystok

Lifting laserowy – skuteczna alternatywa dla zabiegu chirurgicznego

By | Uncategorized | No Comments

Laserowy lifting twarzy jest w stanie przynieść efekty zbliżone do zabiegu chirurgicznego, jednak bez dużych niedogodności, jakie czekają pacjentki chcące poddać się zabiegowi z użyciem skalpela. 48 godzin po zabiegu można wrócić już do codziennych czynności, a sam zabieg nie wiąże się z bólem i nie pozostawia najmniejszych blizn, ponieważ wykonywany jest za pomocą wiązki laserowej.

Read More

Zabiegi odmładzające w gabinecie Lasermedica w Białymstoku

Zabiegi odmładzające

By | Uncategorized | No Comments

Gabinet medycyny estetycznej Lasermedica w Białymstoku oferuje przede wszystkim zabiegi zorientowane na profilaktykę starzenia się skóry mężczyzn i kobiet. Równie ważne dla jej pacjentów są zabiegi rekonstrukcyjne, odtwarzające stan skóry sprzed procesu starzenia. Zabiegi wykonywane w klinice mają charakter nieinwazyjny lub o niewielkim stopni inwazyjności.

Read More